půjčovna hliníkového pojízdného profi lešení 

pro vás od roku 2012

Proč vybrat právě nás?

POPIS LEŠENÍ K PRONÁJMU

Pronajímáme profesionální hliníkové pojízdné lešení značky CUSTERS. Lešení je možno postavit až do výšky 12m. Boční šíře 1,3m (lze dát dvě podlahy vedle sebe) nebo 0,7m (jedna podlaha). Délka podlážek 3m nebo 1,7m. Lešení lze použít jako pojízdné věže i jako fasádní lešení podél zdi. Věže jsou často využívány také pro elektrikářské nebo reklamní práce v interierech. Lešení je bezmontážové, tzn. nepotřebujete žádné nářadí. Věže lze zpevnit v základně rozšířením - vzpěrami.  Odběr je nutno vždy dohodnout předem telefonicky.

VÝHODY TÉTO PŮJČOVNY

Naše půjčovna pracuje nonstop. Půjčovat i vracet, lze i o víkendech i v nočních hodinách. Prostě tak, jak to vyhovuje vám. Při pronájmu na 8 dnů a déle, nabízíme ZDARMA dopravu lešení tam i zpět. V případě zájmu můžeme lešení i sestavit. K našemu lešení, můžeme doložit certifikát kvality. Naše ceny jsou v celém regionu nejvýhodnější.

Nabídka naší půjčovny

V fotogalerii si můžete prohlédnout naše pojízdné hliníkové lešení.

Ceny lešení se odvozují od výšky nejvyšší podlahy a doby pronájmu. Sklad se nenachází v sídle firmy, ale o 100m dále, na ulici Rubanice. Ceny pronájmu lešení, vždy na základě telefonické, nebo e-mailové nabídky. Termín odběru, je potřebné vždy dohodnout předem telefonicky.


Máte-li zájem o pronájem, chcete-li se na cokoliv zeptat, napište zavolejte. Díky.